آتش اردو دوشنبه اردیبهشت هواشناسی آذربایجان

آتش اردو: دوشنبه اردیبهشت هواشناسی آذربایجان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (459)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (459)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (459)

عبارات مهم : ایران

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

با این سلفی “ظهرتون بخیر” از رز رضوی مطلب را شروع میکنیم، به این امید که ظهر و هر وقت دیگر شما هم به خیر و خوش حالی باشد.

پرنس بهرام سوار بر اسب خود نظاره گر کاخی است که پرنسس فیونا در آن زندانی شده است هست. بهرام جان تا آفتاب غروب نکرده به کاخ برو و خواسته هایت را مطرح کن، بعد از غروب آفتاب شاید اوضاع خیلی مطلوب نباشد و فیونا خواسته هایش را مطرح کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (459)

بله، جناب داخ روز گذشته سند ماه خرداد را به نام خود زدند. ترتیب ماه ها زین بعد اینگونه است: فروردین، اردیبهشت، داخ، تیر، مرداد و …

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

روزهای شیرین یغما گلرویی در کنار فرزند تازه متولد شده است اش آقا یارا.

وقتی با اینکه آنلاین هست، ولی خبر تو را سین نمی کند.

امیدواریم اوضاع سعید هم در همین حد باشد ولی بهت غم آلودِ مستتر در چشمانش ما را کمی دلواپس میکند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (459)

فراخوان مرتضی پورعلی گنجی جهت حضور در یک ارایشگاه مردانه در بابل. با این ظواهر قطعا منظورش بابل مازندران نیست و یک بابل دیگر در یکی از ایالت های جنوبی هندوستان است!

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

سلفیِ نرگس محمدی در کنار نیلوفر امینی فر و شهرزاد کمالزاده در دورهمی دوستانه شان. قطعا نرگس حرف های زیادی در این دورهمی جهت دوستانش داشته است

پست پر از علاقه و دلتنگی فرهاد ظریف جهت دخترش ترمه زن که امیدواریم هرچه سریعتر این دلتنگی برطرف گردد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (459)

سلفی خواهرانه هدی زین العابدین در حالی که خیلی خسته است و خواهرش در کنارش است و درکش میکند. شما هم زین بعد در مواقعی که خیلی خسته هستید و خواهرتان در کنارتان است و درکتان میکند، سلفی بگیرید و در اینستاگرام بگذارید.

علی دایی در ششمین سالگرد پرواز همیشگی عقاب از سرزمین کلاغ ها، این پست را گذاشت و یاد ناصر خان حجازی را زنده کرد. روحش شاد و یادش گرامی.

پروژه سینمایی “کوروش بزرگ” به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی که سال هاست در مورد آن صحبت میشود ولی هیچگاه به مرحله شروع نرسیده هست، روز گذشته طی یک مراسم پرستاره در باغ فردوس، از کتاب فیلمنامه ی آن رونمایی شد تا زیاد از قبل به شروع نزدیک شده است باشد. فیلمی که قطعاً یکی از پروژه های پرهزینه تاریخ سینمای کشور عزیزمان ایران خواهد بود و نیازمند ساختن شهر و شهرک متناسب با تاریخ باستان کشور عزیزمان ایران هست. لوکیشنی که به علت کمتر پرداختن سینما به این بخش از تاریخ ایران، هیچگاه ساخته نشده هست، ولی در لوکیشن های مربوط به تاریخ اسلام و ادیان و همچنین دوران قاجار و پهلوی، مسئله و خلل چندانی وجود ندارد.

علی نصیریان یکی از میهمان های خاص این مراسم بود که در موزه سینما واقع در باغ فردوس برگزار شد.

آنا نعمتی و سحر جعفری جوزانی در پله های موزه سینما در حاشیه همین رونمایی.

اشکان خطیبی و همسرش، با ظاهری کاملاً سِت و هماهنگ در این مراسم حضور داشتند.

نفیسه روشن هم در مراسم حضور داشت.

کتایون ریاحی و پسرش گویا مراسم را با “خز پارتی” اشتباه گرفته بودند.

هنگامه حمیدزاده بازیگر خوب و آینده دار سینما و تلویزیون، در باغ فردوس.

جمشید خان هاشمپور به همراه همسر عزیزش در این مراسم حضور داشت.

الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی هم در آخرهای مراسم خود را به باغ فردوس رساندند.

سلفی پوریا پورسرخ در کنار مهدی ماهانی و رفیقشان در استادیوم آزادی، بعد از پیروزی دلچسب استقلال برابر العین امارات. امیدواریم امشب پرسپولیس هم بتواند خوش حالی را در دل مردم فوتبال دوست کشورمان جاری کند.

دو چیز در دنیا هستی انتها ندارد؛ یکی کهکشان راه شیری و دیگری خبر فوت و تکذیب خبرمرگ جمشید مشایخی در تلگرام. شکر خدا حال استاد خوب است و در سلامت کامل به سر میبرد.

الهه زن رضایی که یک مهد کودک غیرانتفاعی در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران دارد، به همراه برادرزاده هایش در برابر مهد کودک این تصویر را گرفته تا به صورت تلویحی کسب و کار خود را تبلیغ کند.

در این تصویر محسن زیاد از دندانپزشک به یک متخصص قلب نیاز دارد.

چهل روز شد!! امروز چهلمین روز درگذشت عارف لرستانی هست، در روزگاری که مثل برق و باد میگذرد و هیچ چیزی ما را به خودمان نمی آورد. روحش شاد و یادش گرامی.

امین تارخ در یک قطعه موسیقی قرار است با سالار عقیلی همکاری کند. زیبای صدای امین تارخ بر کسی پوشیده نیست ولی هیچ تصوری نسبت به خوانندگی ایشان نداریم. باید گوش بدهیم و بعد اعلام نظر کنیم.

احمد ایراندوست با این تصویر قدیمی از پهلوان های دورانِ پهلوانی گری (پدرش و دنیا پهلوان تختی)، به عباس جدیدی و واکنش‌ها های زشت اش، تاخت. خوشحالیم که این چغرِ بد دهن دیگر نقشی در تصمیمات شهریِ شهرمان نخواهد داشت. البته بعید میدانیم قبلاً هم تاثیری داشته بود!

حمید جان لوکیشنِ زعفرانیه یادت رفت در بالای تصویر بزنی. اینجوری اُفت دارد برایت!

سردار آزمون که نمیدانیم به وسیله چه کسی به چالش چای دعوت شده است بود، سه بازیگر را به چالش دعوت کرد. بهاره افشاری، حسین سلیمانی و شهرزاد کمالزاده. متاسفانه پای سینما گران به این چالش باز شد و آرام آرام این چالش مقدس هم دارد به یغما میرود.

علی جان “یکی از توپ طلا های مسی” درست تر است!

سلفی هومن سیدی و فسقلیِ زیادی شیرین زبان که در مجموعه باعشق بازی کرده بود.

سلفی مادر و دختری متین ستوده و مادر عزیزش در یک حیاط قشنگ و تاریخی.

این روز ها کش شلوار بازیگران و صورت های معروف عزیز را به شمال بسته اند و هر لحظه ای که ول میشوند، سر از آنجا در میاورند. این هم به نوعی از فواید فصل بهار است.

آرامش به تعبیر خاطره اسدی. البته همین آرامش میتواند تبدیل به استرس محض شود اگر دوستانت کمی شوخ طبع باشند!

برای کسانی که نشناختند: شهرزاد زن عبدالمجید هستند.

سلفی بابک برزویه در کنار استاد بهمن فرمان آرا در یکی از فرودگاه های پاریس که به صورت اتفاقی همدیگر را زیارت کرده اند.

از بازیگران و صورت های معروف عزیز خواهشمندیم علت این دور هم جمع شدن ها را اعلام کنند تا ما در برابر مخاطبانمان با دست خالی شرمنده نشویم!

امیر دژاکام و چالش آب معدنی.

هنگامی که میخواهی یک وسیله را از دست فرزند دور کنی و آن را گرفته و قایم میکنی و هنگامی که فرزند سراغش را گرفت، میگویی”پیشی برد! ببین تو دستام نیست!” (ممنون، شما هم خسته نباشید)

سلفی ساناز سماواتی بازیگر خوب سینما و تلویزیون در کنار حسین خان محب اهری که شکر خدا حالشان رو به اصلاح است.

سلفی داریوش فرضیایی در کنار یک بانوی زحمتکش روستایی که دارد فطیر میپزد. یک نان بسیار خوشمزه که در گناباد و اراک به وفور یافت میشود.

سارا بهرامی، کمند امیرسلیمانی، لیلی رشیدی و شبنم فرشادجو در کنار دوستشان در افتتاحیه یک سالن زیبایی. جهت کسانی که نمیدانند آرایشگاه چیست باید عرض کنم که مکانی است که زن ها وارد آن شده است و بعد از 6 ساعت با چهار کیلو اضافه وزن از آن خارج میشوند.

فیلم سینمایی “بمب” به کارگردانی پیمان معادی روز گذشته با حضور محمود خان کلاری کلید خورد و منتظر منفجر شدن آن روی پرده سینما هستیم.

حمید عسگری و پسر نازنین اش آقا کارن. آرزوی سلامتی داریم جهت همه کوچولو های عزیز.

برزو و بهار ارجمند در کنار محمدحسین لطیفی و همکار عزیزشان در اتاق گریم سریال “سر دلبران” که در شهر یزد در مرحله فیلمبرداری است.

عکسی دیده نشده از دوران تجرد حمیدرضا آذرنگ.

نجمه جودکی با این پست و با این شعرِ غیر مجاز تولد همسرش را تبریک گفت.

حسن ختام مطلبمان یکی از عالی ترین تصویر های سال 96 تا این لحظه است! محسن تنابنده ی خوشتیپ و رفیقش در کنار زاینده رود، حول و حوش بیست سال پیش. اگر امروزه با این شلوار در خیابان راه بروی به جرم ارعاب عمومی و احتمال حمل سلاح گرم بازداشت میشوی!

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: ایران | تاریخ | تصویر | سینما | تاریخی | تلگرام | سینمای | سینمایی | اینستاگرام | احمد ایراندوست

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (459)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (459)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs