آتش اردو دوشنبه اردیبهشت هواشناسی آذربایجان

آتش اردو: دوشنبه اردیبهشت هواشناسی آذربایجان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی با ازبکستان جهت ما فینال جام جهانی است / کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: با تعهد و از خودگذشتگی جهت نشانه مهمی که پیش‌رو داریم، باید گام برداریم.

بازی با ازبکستان جهت ما فینال جام جهانی است / کی‌روش

کی روش: بازی با ازبکستان جهت ما فینال جام جهانی است

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: با تعهد و از خودگذشتگی جهت نشانه مهمی که پیش رو داریم، باید گام برداریم.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران روز جمعه جهت اردوی ۱۰ روزه وارد اتریش شد تا خود را جهت بازی مهم مقدماتی برابر ازبکستان آماده کند.

بازی با ازبکستان جهت ما فینال جام جهانی است / کی‌روش

وی گفت: بازی برابر ازبکستان علاوه بر اینکه بزرگترین چالش پیش روی فوتبال کشور عزیزمان ایران هست، یک وقت بسیار بزرگ جهت رسیدن به نشانه مهم تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران بوده و این نشانه مهم همانا افزایش به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است.

وی از تمام بازیکنان و کادر تیم ملی تقاضای تعهد کامل و از خودگذشتگی جهت رسیدن به این نشانه مهم را دارد و در ادامه بیان کرد: اکنون وقت این است که ما باید از خودگذشتگی را بیش از هر لحظه نشان دهیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: با تعهد و از خودگذشتگی جهت نشانه مهمی که پیش‌رو داریم، باید گام برداریم.

سوال مهم اینجاست که آیا فقط می خواهیم یک رضایت نسبی داشته باشیم و آماده انجام از خودگذشتگی هستیم؟ همه ما می دانیم جهت رسیدن به پیروزی یک بهای خاصی را باید پرداخت کنیم، زحمات خاصی بکشیم و از این به بعد هر لحظه باید به شرح توجه کنیم و در واقع حواسمان به تمامی موارد باشد. باید ۱۰۰ در ۱۰۰ حرفه ای برخورد کنیم و تعهد کامل را از خود نشان دهیم تا موفقیت تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران را شاهد باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ادامه داد: یک MATCH POINT را پیش روی خود داریم که امتیاز تعین کننده جهت آینده حرفه ای تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران است و باید با تمرکز و هوشیاری کامل تلاش کنیم بیش از هر لحظه ایمان خود را حفظ کرده تا به موفقیت برسیم. این امر جهت بازیکنان و کادر تیم ملی بسیار مهم است که همگی در وظایفی که در این سفر و مسیر بر عهده داریم با پایبندی کامل پیش رویم تا به موفقیت دست یابیم و اعتقاد دارم این عالی ترین راه جهت رسیدن به نشانه تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران است.

کی روش گفت: بعد از پشت سر گذاشتن رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در حال حاضر یک وقت تاریخی را دارد تا بتواند دومین افزایش پیاپی به جام جهانی را تضمین کند. بر همین اساس تمام تمرکز خود را بر روی بازی با ازبکستان گذاشته ایم.

بازی با ازبکستان جهت ما فینال جام جهانی است / کی‌روش

وی در آخر گفت: در طول این مدت بارها اعلام کرده ام که در حال حاضر بازیهای جام جهانی را انجام می دهیم و بازی با ازبکستان جهت تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران حکم فینال جام جهانی دارد و تنها نگرشی که می توانیم داشته باشیم این است که در حال حاضر نباید به هیچ عنوان مراسم خوش حالی قبل از دستیابی کامل به موفقیت و پیروزی را داشته باشیم. نباید توقع کار و مسابقه راحت را برابر حریفان خود داشته باشیم. باید با برنامه پیش رویم تا موفق شویم.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | موفقیت | ازبکستان | جام جهانی | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs