آتش اردو دوشنبه اردیبهشت هواشناسی آذربایجان

آتش اردو: دوشنبه اردیبهشت هواشناسی آذربایجان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه از نظرات همه سلایق در وزارت علوم استفاده خواهم کرد / وزیر علوم

وزیر علوم با تاکید بر اینکه چراغ پیشبرد برنامه‌های ما در وزارت علوم تأکیدات مقام معظم رهبری است،‌گفت: از نظرات همه سلایق در پیشبرد برنامه‌های خود در وزارت علوم

از نظرات همه سلایق در وزارت علوم استفاده خواهم کرد / وزیر علوم

وزیر علوم: از نظرات همه سلایق در وزارت علوم استفاده خواهم کرد

عبارات مهم : آموزش

وزیر علوم با تاکید بر اینکه چراغ پیشبرد برنامه های ما در وزارت علوم تأکیدات مقام معظم رهبری هست، گفت: از نظرات همه سلایق در پیشبرد برنامه های خود در وزارت علوم استفاده خواهم کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر منصور غلامی در مراسم آئین استقبال از وزیر علوم که امروز صبح در وزارت علوم برگزار شد، گفت: از دکتر روحانی رییس جمهور به خاطر معرفی بنده به مجلس و از نمایندگان مجلس به علت اعتمادی که به بنده کردند، تقدیر می کنم. توفیقی نصیب بنده شد که در خدمت خانواده آموزش عالی قرار بگیرم.

از نظرات همه سلایق در وزارت علوم استفاده خواهم کرد / وزیر علوم

وی در ادامه مجموعه آموزش عالی را ضامن توسعه همه جانبه کشور توصیف و تصریح کرد: از همه کسانی که در سال های گذشته مسئولیت وزارت علوم را بر عهده داشتند،تشکر می کنم، در واقع مجموعه آموزش عالی کشور به حق، ضامن توسعه و پایگاه رشد کشور است و جا دارد از تمام کسانی که در این مجموعه زحمت کشیدند، تقدیر و تقدیر داشته باشیم.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در ادامه از دکتر فرهادی وزیر سابق علوم و همچنین از دکتر ضیاء هاشمی سرپرست این وزارتخانه تقدیر کرد و افزود: حال که نوبت خدمت در عرصه آموزش عالی به بنده رسیده هست، برنامه مدونی را در این رابطه تقدیم مجلس کرده ام که به دقت مورد بررسی نمایندگان مجلس قرار گرفت؛ این برنامه ها برگرفته از برنامه های راهبردی، فرادستی و آموزش تحقیقات و فناوری است و امیدوارم با بکارگیری همه سلایق در مجموعه وزارت علوم بتوانیم این برنامه را به عالی ترین وجه اجرایی کنیم.

وزیر علوم با تاکید بر اینکه چراغ پیشبرد برنامه‌های ما در وزارت علوم تأکیدات مقام معظم رهبری است،‌گفت: از نظرات همه سلایق در پیشبرد برنامه‌های خود در وزارت علوم

دکتر غلامی گفت: آنچه در این برنامه ها ارائه شده، در جهت دغدغه ها و منویات مقام معظم رهبری بوده و به صورت خاص این برنامه ها اجرا خواهد شد. همچنین از نظرات رؤسای دانشگاه ها، مراکز علمی و فناوری در عرصه آموزش عالی استفاده خواهم کرد.

وزیر علوم در آخر خاطرنشان کرد: چراغ پیشبرد برنامه های ما در وزارت علوم تأکیدات مقام معظم رهبری است که ما تلاش می کنیم با کمک روسای دانشگاه ها و مراکز علم و فناوری که یکی از تکیه گاه های مهم مجموعه آموزش عالی هستند، برنامه ها را با سرعت پیش ببریم آن را اجرایی کنیم.

واژه های کلیدی: آموزش | مجموعه | برنامه | فناوری | استفاده | وزارت علوم | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs